CHCETE S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

CHCETE S NÁMI
SPOLUPRACOVAT?

Kde nás najdete

Adresa:
tř. Václava Klementa 869, 293 01 Mladá Boleslav

GPS: 50.4156814N, 14.9191758E

Example Link Navigovat přes mapy.cz

Škoda FabLab se nachází v budově V12 směrem od 3. brány, přímo vedle Škoda Polikliniky. Každou návštěvu je třeba vždy předem domluvit.

Pokud jedete autem, můžete zaparkovat na parkovišti pro návštěvy u 8. brány a poté touto bránou projít. 

Pokud půjdete pěšky nebo pojedete MHD (autobusová stanice Mladá Boleslav vedle Bondy centra se nachází cca 400 m od 1. brány), můžete vstoupit do areálu Škoda Auto přes 1. bránu.

Škoda FabLab - kde se vzal a co to je?

Škoda FabLab, vedený Centrálním technickým servisem, je testovacím centrem prediktivní údržby, strojních zařízení a komponentů ve Škoda Auto. Probíhá zde aplikovaný výzkum pro potřeby Škoda, jako bezprostřední reakce na konkrétní případy a objednávky ze strany uživatelů Škoda a potřeby Centrálního technického servisu (např. uvolňování nových komponent do interních technických standardů).

FabLab zvyšuje know-how Škoda Auto v oblasti sběru, analýzy a interpretaci dat ze strojních zařízení a komponentů. Škoda FabLab je jednou z reakcí firmy na čtvrtou průmyslovou revoluci (Industry 4.0) a stal se součástí Strategie 2025, jako jeden z pilířů pro oblast výroby s cílem zajistit maximální využitelnost strojních zařízení pomocí prediktivní údržby.

Vedení Škoda FabLab

Tiered list image

Aleš Křováček

Koordinátor servisu a diagnostiky strojního zařízení

Tiered list image

Ing. Vladislav Andronov

Projektový koordinátor Smart maintenance

Napište nám