VYBAVENÍ NAŠICH LABORATOŘÍ

ŠKODA FabLab disponuje dvěma špičkově vybavenými laboratořemi, které se zaměřují na vývoj inovativních systémů prediktivní údržby, speciálních měření a sběr dat. V laboratoři Řídící a diagnostické systémy se zabýváme vývojem diagnostických metod pro prediktivní údržbu, kdežto v laboratoři Komplexní diagnostika strojních zařízení realizujeme komplexní speciální diagnostiku strojů a zařízení.

VYBAVENÍ NAŠICH LABORATOŘÍ

Škoda FabLab disponuje dvěma špičkově vybavenými laboratořemi, které se zaměřují na vývoj inovativních systémů prediktivní údržby, speciálních měření a sběr dat. V laboratoři Řídící a diagnostické systémy se zabýváme vývojem diagnostických metod pro prediktivní údržbu, kdežto v laboratoři Komplexní diagnostika strojních zařízení realizujeme komplexní speciální diagnostiku strojů a zařízení.

Řídící a diagnostické systémy

V této laboratoři se zabýváme vývojem diagnostických metod pro prediktivní údržbu související s výrobou automobilů. Cílem je zvýšení produktivity výrobních provozů automobilů Škoda Auto. 

Provádíme také různé druhy měření, například měření elektrických soustav strojního zařízení, vibrodiagnostická nebo akustická měření související s výrobou automobilů.

Na projektech s námi spolupracují i studenti, kteří zde získávají unikátní dovednosti.

Testujeme zde nejnovější technologie, které se integrují do Škoda Auto Interních technických standardů. 

Komplexní diagnostika strojních zařízení

Tato laboratoř je centrem komplexní speciální diagnostiky strojů a zařízení pro výrobu automobilů. 

Pružně reagujeme na konkrétní potřeby údržby a hledáme nejvhodnější řešení problémů s cílem co nejvíce prodloužit životnost a zvýšit přesnost strojních zařízení pro výrobu automobilů. Prohlédněte si námi realizované projekty.

Zabýváme se především obory jako tribodiagnostika, fluidní diagnostika a geometrická přesnost strojů.