ZAČNĚTE S NÁMI SPOLUPRACOVAT JIŽ BĚHEM STUDIA

Ve Škoda FabLab nám studenti při svých závěrečných, doktorandských pracích, stážích či trainee programu pomáhají při řešení projektů prediktivní údržby a vývoje nových diagnostických metod souvisejících s výrobou automobilů.

Studenti ve FabLab

Studenti u nás úzce spolupracují s odborníky ze Škoda Auto. Mohou tak výrazně pomoci provozům s jejich aktuálními problémy při výrobě automobilů. Při své práci používají moderní techniku, obsahující prvky umělé inteligence a Industry 4.0. 

Navázáním spolupráce se Škoda FabLab se studentům otevírají dveře pro kariéru ve Škoda Auto i Škoda FabLab.

Možné formy spolupráce

Stáže 

Odborná stáž ve Škoda Auto je skvělou příležitostí, jak ještě při studiu úzce spolupracovat s našimi odborníky ze všech oblastí. Stáž možno absolvovat v laboratoři pro Komplexní diagnostiku strojních zařízení i v laboratoři Řídící a diagnostické systémy.

Doktorandský program

Unikátní příležitost. Studenti doktorského studia mohou svoji disertační práci vypracovat ve spolupráci s profesionály Škodda Auto. Ve Škoda FabLab se zaměřujeme na disertační práce, které se věnují vývoji nových diagnostických metod prediktivní údržby.

Trainee program pro absolventy

Škoda Trainee je roční mezinárodní program, kde poznáte, jak funguje jedna z nejmodernějších firem v ČR. Pod vedením mentora si vyzkoušíte práci v různých odděleních, vyjedete na zahraniční stáž a získáte praxi ve výrobě i v naší dealerské síti.

Závěrečné práce

Pro studenty dále nabízíme možnost vypracovat si u nás závěrečnou práci, kterou je možné spojit s Vaší odbornou stáží. Ve Škoda FabLab se zaměřujeme na závěrečné práce, které se věnují vývoji nových diagnostických metod.